סרט 16 מ”מ

נשמע מעניין?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

המרת סרטי 16 מ"מ לקבצים דיגיטליים​

סרטי ה 16 מ”מ ששוכבים כבר שנים רבות בבוידעם שלכם מכילים היסטוריה ומורשת יקרה נמצאים על גבי סלילי פילם. הסלילים האלו רגישים לזמן, יום אחד תפתחו את הסרטים ותבינו שאיחרתם את המועד והסרטים כבר עלולים להיות פגומים מדי מה שיהווה סכנה גדולה לזיכרונות הנוסטלגיים שלכם.

עכשיו זה הזמן להציל את הרגעים החשובים שלכם!

תהליך ההמרה

כל כך פשוט ומשמעותי, הדבר הכי חשוב שאתה יכול לעשות למען המשפחה שלך בשלושה שלבים פשוטים 

ארזו את הזיכרונות

רכזו את החומרים האנלוגיים שלכם בארגז והביאו אותם אלינו לחנות או במשלוח.

המרה מקצועית לקבצים

אנו נמיר את המדיות האנלוגיות לקבציי מחשב בתהליך המרה מקצועי ובטוח.

שמחה והתרגשות

 תכינו ממחטות! תתרגשו, תשחררו ובעיקר תהינו מחוויה נוסטלגית מהסרטים.

המרת סרטי 16 מ"מ למדיה דיגיטלית

עידן הפילם שופע בפורמטים ועם השנים רק התפתח, הצטרפו אלי והכירו את ה-16 מ”מ!

עם התפתחות עידן הפילם בעיקר בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה השתמשו אנשי מקצוע בסרט 35 מ”מ , פורמט זה הוא פורמט רחב ומקצועי , וכן מתאים לשימוש ליצירת סרטי קולנוע. אך עם זאת חובבני צילום או מפיקים קטנים לא יכלו להרשות לעצמם מבחינה תקציבית להשתמש ב35 מ”מ כיוון שהמצלמה והציוד היו מאוד יקרים, ובנוסף מאוד כבדים ולא קלים לשימוש.

ב-1923 הציג איסטמן קודאק פורמט חדש ה-16 מ”מ כחלופה פחות יקרה ואלטרנטיבית מפורמט ה-35 מ”מ. בשנות העשרים של המאה ה -20, הפורמט נקרא לעתים קרובות כתת-תקן על-ידי התעשייה המקצועית.

חברת קודאק קידמה מאוד את המוצר החדש שלה ויצרה את ספריית קודסקופ 16 מ”מ החדשה. בנוסף להכנת סרטים ביתיים, אנשים יכולים לקנות או לשכור סרטים מהספרייה, היבט מרכזי במכירת הפורמט.

16 מ”מ הוא סרט ברוחב של 16 מילימטרים והוא היה אחד הפורמטים הראשונים להשתמש בסרט בטיחות אצטט כבסיס הסרט. קודאק מעולם לא השתמשו בסרט ניטראט עבור הפורמט בגלל דליקות גבוהה של בסיס החנקה. וכך הפך ה-16 מ”מ לפורמט פופולרי בקרב תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה וכמובן לחובבי צילום. 

האם יש לכם סרטי 16 מ”מ ששוכבים בבוידעם? מתי צפיתם בהם לאחרונה?

כנראה שהיום לא תצאו לטיול עם מצלמת ה-16, ולא תשבו עם המשפחה לצפות בסרטים במקרן , עידן הווידיאו הפך לדיגיטלי. מצלמות ומקרנים 16 מ”מ כבר יצאו משימוש והן לא נמצאים על המדפים בחנויות.

מה שנשאר זה סרטים רבים ששוכבים כבר שנים רבות בבוידעם ואתם בטח חשבתם “יום אחד אני אצפה בהם” כנראה שאם אתם קוראים את זה עוד לא צפיתם בהם. הזיכרונות שלכם נמצאים על גבי גלגל של סרט שמאוד רגיש לזמן ,הכל טוב ויפה עד שיום אחד תפתחו את הסרטים ותבינו שאיחרתם את המועד והסרטים כבר עלולים להיות פגועים מדי מה שיהווה סכנה גדולה לזיכרונות הנוסטלגיים שלכם.

פצצת זמן מתקתקת! התעוררו, זיכרונות המשפחה בסכנה!

סרטי ה-16 מ”מ מאוד רגישים לזמן וזאת אומרת שהזמן שחולף מביא אתו תופעות רבות שגורמות בסופו של דבר למחיקת המידע על הסרט ואיבוד הזיכרונות שלכם לתמיד. תופעות כמו היחלשות דבק החיבורים , איבוד צבע מחשיפה לאור וחום , עיוות הסרט , עובש ופטריות , סדקים של האמולסיה ,פריכות והתפרקות ועוד.

זה הזמן שלכם לעשות את הצעד הבא ולהגן על המורשת של משפחתם.

איך עושים את זה? קל יותר ממה שחשבתם

רכזו את הסלילים שלכם בארגז והביאו אותם לחנות שלנו באבן גבירול בתל אביב, ניתן  גם במשלוח. במידה ואתם מתניידים ברכב יש לנו חנייה צמודה לחנות , הימנעו מעצירות ארוכות על מנת שהמדיות לא יתחממו ברכבכם.

בלינוף אנו מבצעים תהליך המרת סרטי פילם איכותי ומקצועי המלווה בצוות טכנאים אשר ידאגו להמיר ולהחזיר לכם את הזיכרונות היקרים שלכם בפורמט דיגיטלי נגיש הניתן לצפייה נוחה ולעריכה. אנו ממירים את כל סוגי הפורמטים : סרט 8 מ”מ, סרט 16 מ”מ וסרט 9.5 מ”מ

אנא מלא את פרטיך בטופס ונחזור אלייך
גלילה לראש העמוד