fbpx

לקוחות מספרים

ממליץ בחום על פוטו לינוף, הפקדתי בידיהם קלטות וידיאו משפחתיות היקרות לי מאוד בידיעה שאקבל את התוצאות הטובות ביותר. אני מכיר את פוטו לינוף כבר שנים ותמיד מקבל מהם שירות נהדר, חם ואוהב. הדיגיטציה של הקלטות הייתה מקצועית והאיכות הייתה גבוהה. אני ממליץ בגדול על החברה המדהימה הזאת שתמיד נותנת לי הרגשה של בית. אחזור שוב בקרוב!
דני בסן
מוזיקאי
ביצירת סרט דוקומנטרי יש צורך בחומרים ארכיוניים שאינם לקוחים מהחדשות. לעיתים יש צורך בחומרים ארכיוניים מתקופת השואה , הקמת המדינה, ואז הארכיון המופלא של עופר לינוף יספק את הצורך בחומרים נדירים. הגעתי לעופר בגלל סדרה בת 3 פרקים לציון 40 שנה למלחמת יום כיפור ״מילכוד 73״. מאז כל סרט שמבקש חומרי ארכיון אני ראשית כל פונה לעופר. משפחת הצילום והארכיון לינוף היא עוף נדיר במחוזותינו הפילמאים.
נורית קידר
מפיקה ובמאית קולנוע
במשך השנים שבהם עבדתי בערוץ 10 הפקנו עשרות כתבות מעשירות שזכו לתגובות נלהבות של הצופים. מעבדת לינוף היא אוצר בלום לחומרי ארכיון מדהימים. העבודה שעופר וצוות המעבדה עושים היא עבודת קודש, להציל סרטים ישנים ולספר באמצעותם את הסיפור של כולנו. איכות ההעברה נדירה, סרטים בני עשרות רבות של שנים חוזרים בעזרת עופר וצוות המעבדה לחיים מחודשים באיכות HD.
אביב פרנקל
יזם, עיתונאי, במאי ומגיש טלוויזיה
הגעתי לפוטו לינוף דרך המלצות שקיבלתי מחבריי. הבאתי אליהם ארגז גדול ובו עשרות קלטות וידיאו וחומרים משפחתיים. רציתי להודות על השירות האמין המסור והאיכותי שקיבלתי מעופר כהן והצוות המשפחתי בלינוף. החוויה הנוסטלגית הייתה מדהימה והתהליך היה מהיר ומקצועי. ממליץ בחום! החבר'ה מלינוף כל הכבוד על העבודה הקדושה שאתם עושים!
מודי בר און
שחקן ומגיש טלוויזיה
פוטו לינוף, אחת ממעבדות הצילום הוותיקות בתל אביב, ממשיכה לשאת את דגל החדשנות זה הדור השלישי. יצא לי לעבוד באופן קבוע לאורך מספר שנים, בעיקר בתחום המרת סרטי 8 מ"מ למדיה דיגיטלית. השירות אדיב ומקצועי לעילא ולעילא. הידע שנצבר במעבדה, הציוד המקצועי והאהבה לשימור ההיסטוריה הישראלית מהווים לדעתי מקור משיכה ללא מעט בעלי ארכיונים פרטיים שהמעוניינים לשמר את החומר שברשותם.
איתמר חצור
ארכיון משפחת חצור
לפני מספר חודשים מצאתי בבית של ההורים שלי גלגל של סרט פילם 8 מ"מ ורשום עליו "חתונה 1971", החלטתי שאני הולך להפתיע את ההורים שלי ולהמיר את סרט החתונה שלהם לקובץ דיגיטלי ולהקרין להם אותו ביום הנישואין שלהם. לאחר חיפוש באינטרנט קיבלתי את הרושם שפוטו לינוף זה המקום המקצועי ביותר להמרה של פילם. הגעתי אליהם לחנות ומסרתי את הסרט לאחר כמה ימים קיבלתי את הסרט חזרה יחד עם קובץ דיגיטלי. האיכות של הסרט הייתה משגעת! הם משתמשים בטכנולוגיה מיוחדת שסורקת את הסרט תמונה תמונה והסרט הופך מסרט ישן וגרוע לסרט באיכות גבוהה יותר מקלטת וידיאו ממש איכות של קולנוע. פשוט מדהים! ממליץ עליהם אנשים מדהימים!
אור אדרי , שחקן
אור אדרי
שחקן
אנו רוצים להודות לעופר כהן וצוות העובדים בפוטו לינוף על העזרה הרבה והשירות הכל כך לבבי ואדיב שקיבלנו ממכם לאורך כל השנה. מהמרת קלטות וידיאו עד לסריקת תמונות ושקופיות התוצאות תמיד איכותיות ותמיד יש תחושת ביטחון שהחומרים שלנו נמצאים בידיים טובות. צוות נהדר! אתם פשוט מדהימים! נמשיך לעבוד אתכם ולהמיר את כל ארכיון סופר פארם.
דניאל
סופר פארם
ואוו אוו וואו תודה רבה לכם צוות לינוף היקר על העבודה הנפלאה. קיבלתי שירות מקצועי ואיכותי להמרת קלטות וידיאו מסוג VHS ו Hi8 , השירות היה מעולה ואדיב. חוויה נוסטלגית מהסרטים, החזרתם לי את הזיכרונות הנפלאים מתקופת הילדות הרחוקה. אין ספק שהמרות דיגיטליות עושים בפוטו לינוף ממליצה בחום!
ענבר מולכו
תל אביב
אני רוצה להודות לצוות המשפחתי של פוטו לינוף, על השירות המדהים, המקצועי והמהיר. בזכותכם תוך פחות משבוע קיבלתי את כל התמונות והשקופיות סרוקות באיכות מעולה, התהליך היה חוויתי מאוד וכל בקשה מצידי נענת בחיוב ובשמחה רבה. אין ספק שאני אחזור אליכם שוב להמיר את שאר החומרים המשפחתיים!
אביב אלישע
פתח תקווה
קיבלתי שירות מפוטו לינוף ונהינתי מחווית שירות חמה ונעימה. משיחת הטלפון הראשונה עם עופר ידעתי שיש על מי לסמוך הטיפול המקצועי בהמרת הקלטות הישנות ששכבו שנים בארון התיישנו והתמלאו לחות ואבק, דרך סריקת שקופיות לאיכות גבוהה של DPI 1200. התקשרות והעינות לאורך כל התלהיך בנועם וברוח טובה ותחושת ביטחון שהחמורים היקרים שלי בידיים טובות.
תמי גרשון
חולון
תענוג לצפות מחדש בזיכרונות הישנים מהילדות , פוטו לינוף נתתם לי חוויה נוסטלגית שאין כמותה בעולם והשירות היה פשוט מדהים, תודה ענקית ומיוחדת ליובל וירדן צוות העובדים שעשו עבודה מקצועית בסריקת התמונות והלאבומים הישנים של משפחתי. אני ממליץ בחום על השירות.
תומר שוורץ
חיפה
פשוט תענוג היה לשבת עם הילדים ולצפות בסרטים הנוסטלגים שהם מעולם לא ראו! הגעתי לפוטו לינוף מהמלצות חבריי כשהגעתי למקום ופגשתי את עופר הרגשתי ביטחון למסור את החומרים לסריקה והמרה. השירות היה מדהים וחווייתי והתוצאות היו בידיוק כמו שרציתי מקצועיות ואיכותיות. מודה לכם על השירות החם וממליצה בגדול!
טליה ברג
כפר ויתקין
הגעתי לפוטו לינוף דרך חיפוש באינטרנט. ביקשתי להמיר כמה סרטי פילם 8 מ"מ, קלטות Betamax וVHS ולסרוק כ200 שקופיות. את הקבצים הייתי צריך תוך 4 שעות על מנת להפתיע את הוריי לחגיגת חתונת הזהב שלהם. הצוות המקצועי של סטודיו לינוף עשה פשוט עבודה מצויינת וביצעו את העבודה תוך זמן קצר של שלושה ימים בלבד. מה עוד אפשר לבקש? יחס אישי של מנהל העסק עופר ומקום עם כלכך הרבה היסטוריה וסיפורים. היה כיף גדול , תודה רבה ומחכה לפעם הבאה!
בני דוידוביץ
זיכרון ליעקב
אני כל כך נהנית להגיע לחנות הקסומה פוטו לינוף שמלאה בהיסטוריה וסיפורים נוסטלגיים ישראלים מהעבר. משפחה נפלאה ושירות עשר! בעבר פניתי לעופר כהן מנהל העסק בשביל לשחזר תמונות ישנות מאוד מהמאה ה19 של סבא רבה שלי שהיה חייל בצבא ההונגרי. העבודה הגרפית הייתה יוצאת מן הכלל, פשוט מדהים. אני ממליצה בחום על המקום הנפלא של משפחת לינוף!
גילה בלוך
הרצליה
לינוף =מקצוענים =שרות מדהים ממליץ מאד מאד על שירותי העסק הנפלא הזה. ראשית העברת חומר אנלוגי לפורמט דיגיטלי ברמה גבוהה מאוד ואיכות שאין שניה לה. שרות אמיתי ואמין כמו בית ומשפחה! אין על לינוף!
אודי גזית
אפקה
פניתי לפוטו לינוף על מנת לבצע המרה של סרטי פילם וסלילי אודיו ישנים שסבא שלי צילם. המורשת המשפחתית מאוד חשובה לי ולכן חיפשתי את המקום שנראה לי הכי אמין ובטוח ואכן אני שמחה שהגעתי למקום הטוב ביותר שנמצא בתל אביב. בכל מקום ששאלתי אמרו לי פוטו לינוף אז מסרתי לחברה את החומרים וקיבלתי אותם שבוע אחרי זה בחזרה בתוספת קבצים דיגיטליים. התוצאות היו פנטסטיות! ממש מרגש לראות את המשפחה שלי בשנות ה60 באיכות קולנועית מהממת ולשמוע הקלטות של אמא שלי שרה ומנגנת בפסנתר. חוויה עוצמתית ומרגשת. תודה ענקית לפוטו לינוף אתם אלופים! "
רויטל שכטר
ירושלים
אני יוצר קולנוע דוקומנטרי ולאורך כל שנות העבודה שלי בתחום קיבלתי שירותי דיגיטציה של קלטות וידיאו מקצועיות בעלות ערך רב מפוטו לינוף. אני מאוד שמח להגיע שוב ושוב לסטודיו המדהים שמעבר לשירות מקצועי ונוח מכל בחינה נתנו לי את התחושה שהקלטות שלי בידיים טובות ובטוחות. ממליץ בחום לכל מי שזקוק לשירותי דיגיטציה שיפנה לפוטו לינוף. המון תודות לעופר כהן!
עידו שוורצברג
משגב
כבר שנים שאני מקבל שירותי סריקה והמרת חומרים אנגלוגיים לפורמט דיגיטלי. העסק המשפחתי המיוחד שנמצא באבן גבירול בתל אביב כמעט מקום המדינה תמיד נותן תחושת נעימות נוסטלגית של ארץ ישראל היפה. כיף גדול לבוא ולקבל שירות חם ולבבי גם מהדור הצעיר! המלצה גדולה ממני! שלמה נקדימון
שלמה נקדימון
עיתנואי
אין לי מספיק מילים שיתארו את המקום הכלכך היסטורי וחשוב פוטו לינוף. אני מכיר את רחל ויצחק בעלי ומקימי המוסד עוד בתקופת המעברות. חשוב לי לציין שזהו אחד העסקים המשפחתיים המופלאים שקמו פה בארץ ישראל העושים עבודת קודש מדי יום ומצילים חומרים היסטוריים נדירים של התרבות והחיים בישראל. אנשים עם כבוד גדול שמכבדים כל לקוח כאילו הוא בן משפחה.
לטיף דורי
עיתונאי, פעיל פוליטי
לצורך הכנת אלבום משפחתי לרגל יום ההולדת של אבי חשבתי לסרוק את כל התמונות והנגטיבים הישנים שקבורים בבוידעם בבית, שלחתי את החומרים לעסק שאני לא רוצה להזכיר את שמו וקיבלתי תוצאות באיכות מאוד ירודה והתאכזבתי מאוד. החלטתי שאני רוצה לבצע את הסריקה שוב במקום אחר. לאחר בירורים באינטרנט הגעתי למקום שנקרא פוטו לינוף בתל אביב. הצוות הנהדר נתן לי הסבר על רמות ואיכויות הסריקה שהם מבצעים. קיבלתי רושם שהם המקום המקצועי ביותר, וכן צדקתי! התוצאות היו פשוט יוצאות מן הכלל, שווה כל אגורה. ממליצה עליהם, מקצוענים.
סיוון סיבוני
תל אביב
אני מודה מאוד לצוות פוטו לינוף ולעופר כהן על העזרה הרבה בלהעביר את קלטות הוידיאו של המשפחה שלי. הגעתי אליכם במקרה כשעברתי ברחוב אבן גבירול בתל אביב באחד הביקורים שלי בארץ והוקסמתי מהמקום לאחר כמה חודשים חזרתי מפינלנד שם גרה משפחתי, עם מזוודה מלאה בכמות גדולה של קלטות וידיאו מכל מני סוגים שאבא שלי צילם אותי בילדותי אני רוצה להגיד שהמסירות שלכם לעבודה שאתם עושים פשוט הדהימה אותי. הייתי לי חוויה מרגשת ונוסטלגית בזכות השירות שלכם. תודה רבה על הכל!
המרת סרטי 8 מ"מ לקבצים דיגיטליים באיכות 2K בשיטת סריקה Frame by Frame. המרת סרטי סופר 8 מ"מ
יותם
הרצליה
נעזרתי בצוות לינוף לסרוק לדיגיטל את כל הארכיון תמונות המשפחתי, ובנוסף המרה של סרטי 8 מ"מ וטייפ אודיו סלילים. הטיפול היה מאוד מקצועי ומאוד אדיב. התרשמתי מהמיכשור הרב שיש ברשותם והנכונות לעשות כל משימה. ממליץ בחום. תודה!
מאיר
הרצליה
גלילה לראש העמוד

נשמע מעניין?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם