סרט 9.5 מ”מ

נשמע מעניין?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

המרת סרטי 9.5 מ"מ לקבצים דיגיטליים

אם עשיתם סדר בבוידעם או בארון ומצאים גלילי סרטים בפורמט 9.5 קודם כל מזל טוב אני מתרגש בשבילכם ומקווה שתמצאו שם זיכרונות נוסטלגיים יפים.

שנית נשאלת השאלה איך תוכלו לצפות בהם? והאם הם במצב טוב?

ככל שהזמן חולף הסרטים נפגמים והזיכרונות שלכם נמצאים בסכנת הימחקות.  

בפוטו לינוף יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם 

תהליך ההמרה

כל כך פשוט ומשמעותי, הדבר הכי חשוב שאתה יכול לעשות למען המשפחה שלך בשלושה שלבים פשוטים 

ארזו את הזיכרונות

רכזו את החומרים האנלוגיים שלכם בארגז והביאו אותם אלינו לחנות או במשלוח.

המרה מקצועית לקבצים

אנו נמיר את המדיות האנלוגיות לקבציי מחשב בתהליך המרה מקצועי ובטוח.

שמחה והתרגשות

 תכינו ממחטות! תתרגשו, תשחררו ובעיקר תהינו מחוויה נוסטלגית מהסרטים.

המרת סרטי 9.5 מ"מ למדיה דיגיטלית

9.5 מ”מ הוא פורמט סרט חובבני שהציגה חברת Pathe Baby בשנת 1922. הפורמט היה בתחילה פורמט זול בכדי לספק עותקים של סרטים שנעשו מסחרית למשתמשים הביתה, אם כי מצלמת 9.5 מ”מ פשוטה שוחררה זמן קצר לאחר מכן הפורמט הפך פופולרי מהר מאוד, בעיקר באירופה ונמצא עדיין בשימוש על ידי חובבנים.
הפורמט ברוחב של 9.5 מילימטרים, בנוי בצורה בה יש ניקוב בודד מרכזי בין כל שני פריימים, בניגוד לסרט 8 מ”מ, שיש לו נקובים לאורך קצה אחד, ורוב פורמטי הסרטים האחרים, שיש להם נקובים בכל צד של התמונה.

צילמתם במצלמת 9.5 מ”מ? יש לכם זיכרונות משפחתיים על גבי סרט 9.5 מ”מ?

אם עשיתם סדר בבוידעם או בארון ומצאתם סלילי סרטים בפורמט 9.5 קודם כל מזל טוב אני מתרגש בשבילכם ומקווה שתמצאו שם זיכרונות נוסטלגיים יפים. שנית נשאלת השאלה איך תוכלו לצפות בהם? והאם הם במצב טוב?

סרטי פילים הם מאוד רגישים לזמן , ככל שחולפות השנים ישנם תופעות שונות הנגרמות לסרט כמו היחלשות דבק החיבורים , איבוד צבע מחשיפה לאור וחום, עיוות הסרט, עובש ופטריות, סדקים של האמולסיה, פריכות והתפרקות ועוד, גורמים לנזק לסרט ועלולים לגרום למחיקת כל הזיכרונות היקרים לכם על הסרט.

מקרני ה9.5 מ”מ כבר יצאו ממדפי החנויות ואם יש לכם אחת כזאת, ראו הוזהרתם!

ידוע כי גם לפני עשרות שנים שמקרנים כאלו היו בשימוש, נמכרו המון מקרני “צעצוע” שברובם חסר כונן מקורי שנדרש כדי לצפות בצורה בטוחה בסרט, המון אנשים צפו בסרטים במכשירים כאלו גם אז וגם היום ופגעו בסרטים שלהם ואף איבדו אותם לתמיד.

אז מה עושים עם הסרטים? בלינוף יש לנו את הפתרון המושלם בשבילך

המירו את סרטי הפילים שלכם לאיכות גבוהה על מדיה דיגיטלית ותהינו מחוויה נוסטלגית מדהימה תתרגשו שוב מזיכרונות העבר ואף תרוויחו מהם והכי חשוב, תשמחו את משפחתכם במתנה מיוחדת שתמשך גם לדורות הבאים!

איך עושים את זה? קל יותר ממה שחשבתם.

רכזו את הסלילים שלכם בארגז והביאו אותם לחנות שלנו באבן גבירול בתל אביב, ניתן  גם במשלוח. במידה ואתם מתניידים ברכב יש לנו חנייה צמודה לחנות, הימנעו מעצירות ארוכות על מנת שהמדיות לא יתחממו ברכבכם.

בלינוף אנו מבצעים תהליך המרת סרטי פילם איכותי ומקצועי המלווה בצוות טכנאים אשר ידאגו להמיר ולהחזיר לכם את הזיכרונות היקרים שלכם בפורמט דיגיטלי נגיש הניתן לצפייה נוחה ולעריכה. אנו ממירים את כל סוגי הפורמטים : סרט 8 מ”מ, סרט 16 מ”מ וסרט 9.5 מ”מ

אנא מלא את פרטיך בטופס ונחזור אלייך
גלילה לראש העמוד