קלטות אודיו

המרת קלטות אודיו לפורמט דיגיטלי

בעבר קלטות השמע שינו את עולמנו. כשהתמזגו עם המצאת הווקמן של חברת סוני, הם פתחו את הדלת לעולם חדשני ושינו את  האופן שבו הקשבנו ושיתפנו מוזיקה, ואהבנו כל רגע מזה. 

אך עם הזמן הסלילים המגנטים בקלטות נהרסים ומתפרקים מה שעלול לגרום למחיקת כל המידע שנמצא על הקלטות. 

זה הזמן להציל את הזיכרונות האהובים שלכם עם שירותי המרת קלטות אודיו במעבדת לינוף.

תהליך ההמרה

כל כך פשוט ומשמעותי, הדבר הכי חשוב שאתה יכול לעשות למען המשפחה שלך בשלושה שלבים פשוטים 

ארזו את הזיכרונות

רכזו את החומרים האנלוגיים שלכם בארגז והביאו אותם אלינו לחנות או במשלוח.

המרה לקבצים

אנו נמיר את המדיות האנלוגיות לקבציי מחשב בתהליך המרה מקצועי ובטוח.

שמחה והתרגשות

 תכינו ממחטות! תתרגשו, תשחררו ובעיקר תהינו מחוויה נוסטלגית מהסרטים.

סוגי פורמטים באודיו

סלילי אודיו
קסטות אודיו
קסטות מיקרו
תקליטי וניל
סלילי אודיו
קסטות אודיו
קסטות מיקרו
תקליטי ויניל

יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונחזור אליכם

המרת קלטות אודיו למדיה דיגיטלית

בעבר קלטות השמע שינו את עולמנו. כשהתמזגו עם המצאת הווקמן של חברת סוני, הם פתחו את הדלת לעולם חדשני ושינו את  האופן שבו הקשבנו ושיתפנו מוזיקה, ואהבנו כל רגע מזה. זה היה כמו המצאת האש, או ההגה. יכולנו לקחת אתנו את המוזיקה שלנו לכל מקום בעולם.

המיקסטייפ – סוג חדש זה של צורת ביטוי עצמי מוזיקלי שהייתה פופולארית עד שנות ה-80 המוקדמות.

התורה של המיקס עוד חיה בימינו, אך מה עם הקלטות עצמם? לא כל כך. הם מתיישנים ומתפרקים. ללא המרת קלטות אודיו לקבצים דיגיטליים, המוזיקה והזיכרונות שלכם עלולים להיאבד. הקלטות הקומפקטיות מכילות סרט מגנטי בין שני סלילים מיניאטוריים, מוחזקים בתוך קליפת פלסטיק מגוננת. קנינו אותם עם מוקלטות עם תוכן מוזיקה מראש או קלטות ריקות בהן הכנו הקלטות ביתיות. זו הייתה קפיצה אבולוציונית משני סוגים: הקלטה ביתית ושמע נייד. קלטות האודיו היו זרזים לשינוי חברתי. רוק מחתרתי, היפ-הופ ופאנק יצרו תנועות, איגדו אנשים, והעצימו אנשים לשינוי פוליטי ולחופש ביטוי חדש.

רובנו שידרגנו את אוספי המוזיקה שלנו עם ההגעה של העולם הדיגיטלי. אבל לרבים מאתנו יש עדיין קלטות אהובות בעלות ערך חשוב אשר שמורות היטב בארון או בבוידעם.

עשו סדר בארון והוציאו את הקלטות האהובות זה הזמן לשדרג אותם לפורמט דיגיטלי.

ההקלטות הביתיות, המיקסטייפ שהכנתם או מוזיקה אהובה מפעם, אלו דברים שלעולם לא יחזרו על עצמם אלא יכולים רק להישמר בצורה טובה יותר, אבל הזמן רץ והקלטות מתיישנות. האם הם עובדות עדיין? האם הם התפוגגו? הסרט המגנטי נשחק? חלקי האלומיניום מחלידים? הקלטת מעוותת או סדוקה?

אז מה עושים עם הקסטות? בלינוף יש לנו את הפתרון המושלם בשבילך

המירו את קסטות המיקרו שלכם לאיכות גבוהה על מדיה דיגיטלית ותהינו מחוויה נוסטלגית מדהימה תתרגשו שוב מזיכרונות העבר   והכי חשוב, תשמחו את משפחתכם במתנה מיוחדת שתמשך גם לדורות הבאים!

איך עושים את זה? קל יותר ממה שחשבתם.

רכזו את הקסטות שלכם בארגז והביאו אותם לחנות שלנו באבן גבירול בתל אביב, ניתן  גם במשלוח. במידה ואתם מתניידים ברכב יש לנו חנייה צמודה לחנות , הימנעו מעצירות ארוכות על מנת שהמדיות לא יתחממו ברכבכם.

בלינוף אנו מבצעים תהליך המרת קלטות וסלילי אודיו איכותי ומקצועי המלווה בצוות טכנאים אשר ידאגו להמיר ולהחזיר לכם את הזיכרונות היקרים שלכם בפורמט דיגיטלי נגיש הניתן לצפייה נוחה ולעריכה. אנו ממירים את כל סוגי הפורמטים : קסטות מיקרו, קסטות אודיו, סלילי אודיו מגנטיים, תקליטי ויניל .

מעל 50,000 משפחות בחרו לינוף

עשרות שנים של עבודה עם ארכיונים, ערוצי טלוויזיה ומוסדות ממשלתיים

גלילה לראש העמוד