fbpx

קלטות אודיו

בעבר קלטות השמע שינו את עולמנו. כשהתמזגו עם המצאת הווקמן של חברת סוני, הם פתחו את הדלת לעולם חדשני ושינו את האופן שבו הקשבנו ושיתפנו מוזיקה, ואהבנו כל רגע מזה.  אך עם הזמן הסלילים המגנטים בקלטות נהרסים ומתפרקים מה שעלול לגרום למחיקת כל המידע שנמצא על הקלטות. 

זה הזמן להציל את הזיכרונות האהובים שלכם עם שירותי המרת קלטות אודיו במעבדת לינוף.

איך אנחנו עושים את זה

אף אחד לא עושה את מה שאנחנו עושים. המכשור המקצועי, התוכנות החדשניות ותהליכי ההמרה שלנו מספקים ערך ייחודי.

בדיקה מכנית של הקלטות והסלילים

 המדיות האנלוגיות הן בנות יותר מ-15 שנה ולכן נפגמו עם הזמן, ברוב המקרים נדרש טיפול מכני. 

תהליך אינקובציה

תהליך חימום קלטות שמביא לניקוי ושחרור דביקות של הפס המגנטי – שיפור איכות הוידאו.

דגימה לקובץ דיגיטלי 

המרה לקבציי WAV וקבציי MP3 באיכות גבוהה לניגון  בכל מכשיר.

גיבוי ושימור הקבצים

 שמירה וגיבוי הקבצים על גבי כונן קשיח חיצוני או דיסק און קי או בארכיון דיגיטלי בענן.

מה תרצו לקבל בחזרה

אנו מציעים לכם שלוש דרכים לצפות, לשתף ולשמר את הזיכרונות המשפחתיים שלכם. 

כונן קשיח חיצוני / דיסק און קי

הוסיפו להזמנה – החל מ39 ₪ (16GB).

DVD's בעיצוב אישי

הוסיפו להזמנה – החל מ25 ₪ לDVD.

ארכיון דיגיטלי בענן

 מיון וסידור ארכיון דיגיטלי בענן. לפרטים דברו איתנו.

המרת קלטות אודיו למדיה דיגיטלית

בעבר קלטות השמע שינו את עולמנו. כשהתמזגו עם המצאת הווקמן של חברת סוני, הם פתחו את הדלת לעולם חדשני ושינו את  האופן שבו הקשבנו ושיתפנו מוזיקה, ואהבנו כל רגע מזה. זה היה כמו המצאת האש, או ההגה. יכולנו לקחת אתנו את המוזיקה שלנו לכל מקום בעולם.

המיקסטייפ – סוג חדש זה של צורת ביטוי עצמי מוזיקלי שהייתה פופולארית עד שנות ה-80 המוקדמות.

התורה של המיקס עוד חיה בימינו, אך מה עם הקלטות עצמם? לא כל כך. הם מתיישנים ומתפרקים. ללא המרת קלטות אודיו לקבצים דיגיטליים, המוזיקה והזיכרונות שלכם עלולים להיאבד. הקלטות הקומפקטיות מכילות סרט מגנטי בין שני סלילים מיניאטוריים, מוחזקים בתוך קליפת פלסטיק מגוננת. קנינו אותם עם מוקלטות עם תוכן מוזיקה מראש או קלטות ריקות בהן הכנו הקלטות ביתיות. זו הייתה קפיצה אבולוציונית משני סוגים: הקלטה ביתית ושמע נייד. קלטות האודיו היו זרזים לשינוי חברתי. רוק מחתרתי, היפ-הופ ופאנק יצרו תנועות, איגדו אנשים, והעצימו אנשים לשינוי פוליטי ולחופש ביטוי חדש.

רובנו שידרגנו את אוספי המוזיקה שלנו עם ההגעה של העולם הדיגיטלי. אבל לרבים מאתנו יש עדיין קלטות אהובות בעלות ערך חשוב אשר שמורות היטב בארון או בבוידעם.

עשו סדר בארון והוציאו את הקלטות האהובות זה הזמן לשדרג אותם לפורמט דיגיטלי.

ההקלטות הביתיות, המיקסטייפ שהכנתם או מוזיקה אהובה מפעם, אלו דברים שלעולם לא יחזרו על עצמם אלא יכולים רק להישמר בצורה טובה יותר, אבל הזמן רץ והקלטות מתיישנות. האם הם עובדות עדיין? האם הם התפוגגו? הסרט המגנטי נשחק? חלקי האלומיניום מחלידים? הקלטת מעוותת או סדוקה?

אז מה עושים עם הקסטות? בלינוף יש לנו את הפתרון המושלם בשבילך

המירו את קסטות המיקרו שלכם לאיכות גבוהה על מדיה דיגיטלית ותהינו מחוויה נוסטלגית מדהימה תתרגשו שוב מזיכרונות העבר   והכי חשוב, תשמחו את משפחתכם במתנה מיוחדת שתמשך גם לדורות הבאים!

איך עושים את זה? קל יותר ממה שחשבתם.

רכזו את הקסטות שלכם בארגז והביאו אותם לחנות שלנו באבן גבירול בתל אביב, ניתן  גם במשלוח. במידה ואתם מתניידים ברכב יש לנו חנייה צמודה לחנות , הימנעו מעצירות ארוכות על מנת שהמדיות לא יתחממו ברכבכם.

בלינוף אנו מבצעים תהליך המרת קלטות וסלילי אודיו איכותי ומקצועי המלווה בצוות טכנאים אשר ידאגו להמיר ולהחזיר לכם את הזיכרונות היקרים שלכם בפורמט דיגיטלי נגיש הניתן לצפייה נוחה ולעריכה. אנו ממירים את כל סוגי הפורמטים : קסטות מיקרוקסטות אודיוסלילי אודיו מגנטייםתקליטי ויניל .

יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונחזור אליכם

גלילה לראש העמוד

נשמע מעניין?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם