fbpx

המרת סרט 16 מ"מ

המרת סרטי 16 מ"מ בשיטת סריקה חדשנית באיכות גבוהה של 2K

במעבדת לינוף אנו ממירים סרטי 16 מ"מ בטכנולוגיה חדשנית עלי ידי סריקת אלפי התמונות הנמצאות על גבי הסליל. לאחר מכן אנו מעבדים את התמונות לקובץ וידאו באיכות 2K המתאים לצפייה ועריכה.

עם הזמן שחולף הסרטים שלכם לאט לאט מאבדים מאיכותם, לכן עכשיו זה הזמן להמיר אותם לפורמט דיגיטלי ולהינות מחווית נוסטלגיה מיוחדת באיכות קולנוע! 

איך אנחנו עושים את זה

אף אחד לא עושה את מה שאנחנו עושים. המכשור המקצועי, התוכנות החדשניות ותהליכי ההמרה שלנו מספקים ערך ייחודי.

בדיקה וניקוי הסלילים

בדיקה יסודית של הסלילים, חיבור סלילים קרועים, איורור וניקוי, הכנה לדגימה דיגיטלית.​

סריקת Frame By Frame

 סריקה פריים ביי פריים לקבציי MOV איכותיים ללא דחיסה. קובץ  בנפח של כ-10 GB לכל 50 Feet. 

עיבוד הסרט ודחיסה   

עיבוד הסרט וניקוי רעשי רקע. דחיסה לקובץ MP4 המשמש לצפייה בכל מכשיר. ​

גיבוי ושימור הקבצים

 שמירה וגיבוי הקבצים על גבי כונן קשיח חיצוני או דיסק און קי או בארכיון דיגיטלי בענן.

המרת סרטי 16 מ"מ לאיכות 2K

במעבדת לינוף אנו ממירים את הסלילים הישנים שלכם בטכנולוגיה החדשנית ביותר לאיכות קולנוע מדהימה.

מה תרצו לקבל בחזרה

אנו מציעים לכם שלוש דרכים לצפות, לשתף ולשמר את הזיכרונות המשפחתיים שלכם. 

כונן קשיח חיצוני / דיסק און קי

הוסיפו להזמנה – החל מ39 ₪ (16GB).

DVD's בעיצוב אישי

הוסיפו להזמנה – החל מ25 ₪ לDVD.

ארכיון דיגיטלי בענן

 מיון וסידור ארכיון דיגיטלי בענן. לפרטים דברו איתנו.

המרת סרטי 16 מ"מ למדיה דיגיטלית

עידן הפילם שופע בפורמטים ועם השנים רק התפתח, הצטרפו אלי והכירו את ה-16 מ"מ!

עם התפתחות עידן הפילם בעיקר בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה השתמשו אנשי מקצוע בסרט 35 מ"מ , פורמט זה הוא פורמט רחב ומקצועי , וכן מתאים לשימוש ליצירת סרטי קולנוע. אך עם זאת חובבני צילום או מפיקים קטנים לא יכלו להרשות לעצמם מבחינה תקציבית להשתמש ב35 מ"מ כיוון שהמצלמה והציוד היו מאוד יקרים, ובנוסף מאוד כבדים ולא קלים לשימוש.

ב-1923 הציג איסטמן קודאק פורמט חדש ה-16 מ"מ כחלופה פחות יקרה ואלטרנטיבית מפורמט ה-35 מ"מ. בשנות העשרים של המאה ה -20, הפורמט נקרא לעתים קרובות כתת-תקן על-ידי התעשייה המקצועית.

חברת קודאק קידמה מאוד את המוצר החדש שלה ויצרה את ספריית קודסקופ 16 מ"מ החדשה. בנוסף להכנת סרטים ביתיים, אנשים יכולים לקנות או לשכור סרטים מהספרייה, היבט מרכזי במכירת הפורמט.

16 מ"מ הוא סרט ברוחב של 16 מילימטרים והוא היה אחד הפורמטים הראשונים להשתמש בסרט בטיחות אצטט כבסיס הסרט. קודאק מעולם לא השתמשו בסרט ניטראט עבור הפורמט בגלל דליקות גבוהה של בסיס החנקה. וכך הפך ה-16 מ"מ לפורמט פופולרי בקרב תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה וכמובן לחובבי צילום. 

האם יש לכם סרטי 16 מ"מ ששוכבים בבוידעם? מתי צפיתם בהם לאחרונה?

כנראה שהיום לא תצאו לטיול עם מצלמת ה-16, ולא תשבו עם המשפחה לצפות בסרטים במקרן , עידן הווידיאו הפך לדיגיטלי. מצלמות ומקרנים 16 מ"מ כבר יצאו משימוש והן לא נמצאים על המדפים בחנויות.

מה שנשאר זה סרטים רבים ששוכבים כבר שנים רבות בבוידעם ואתם בטח חשבתם "יום אחד אני אצפה בהם" כנראה שאם אתם קוראים את זה עוד לא צפיתם בהם. הזיכרונות שלכם נמצאים על גבי גלגל של סרט שמאוד רגיש לזמן ,הכל טוב ויפה עד שיום אחד תפתחו את הסרטים ותבינו שאיחרתם את המועד והסרטים כבר עלולים להיות פגועים מדי מה שיהווה סכנה גדולה לזיכרונות הנוסטלגיים שלכם.

פצצת זמן מתקתקת! התעוררו, זיכרונות המשפחה בסכנה!

סרטי ה-16 מ"מ מאוד רגישים לזמן וזאת אומרת שהזמן שחולף מביא אתו תופעות רבות שגורמות בסופו של דבר למחיקת המידע על הסרט ואיבוד הזיכרונות שלכם לתמיד. תופעות כמו היחלשות דבק החיבורים , איבוד צבע מחשיפה לאור וחום , עיוות הסרט , עובש ופטריות , סדקים של האמולסיה ,פריכות והתפרקות ועוד.

זה הזמן שלכם לעשות את הצעד הבא ולהגן על המורשת של משפחתם.

איך עושים את זה? קל יותר ממה שחשבתם

רכזו את הסלילים שלכם בארגז והביאו אותם לחנות שלנו באבן גבירול בתל אביב, ניתן  גם במשלוח. במידה ואתם מתניידים ברכב יש לנו חנייה צמודה לחנות , הימנעו מעצירות ארוכות על מנת שהמדיות לא יתחממו ברכבכם.

יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונחזור אליכם

גלילה לראש העמוד

נשמע מעניין?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם