fbpx

הדיוידי הייתה פריצת דרך בתחום שימור מידע דיגיטלי בשנות ה-90 אך עם זאת למדיות הדיוידי בעיות רבות. קרה לכם שהדיוידי שלכם הפסיק לנגן? בגלל שהדיוידי חשוף הוא נפגם בקלות על ידי שריטות וחום.  נגני הדיוידי כבר כמעט ולא נמכרים ואפילו במחשבים החדשים אין כונן תקליטורים.

לכן הגיע הזמן להפוך את תקליטורי הדיוידי שלכם לקבצי מחשב איכותיים ולשמור על הזיכרונות שלכם בצורה נכונה! 

איך אנחנו עושים את זה

אף אחד לא עושה את מה שאנחנו עושים. המכשור המקצועי, התוכנות החדשניות ותהליכי ההמרה שלנו מספקים ערך ייחודי.

בדיקה מכנית של הקלטות

 המדיות האנלוגיות הן בנות יותר מ-15 שנה ולכן נפגמו עם הזמן, ברוב המקרים נדרש טיפול מכני. 

תהליך אינקובציה

תהליך חימום קלטות שמביא לניקוי ושחרור דביקות של הפס המגנטי – שיפור איכות הוידאו.

דגימה לקובץ דיגיטלי 

המרת לקבציי AVI ללא דחיסה (כ-13GB לשעה) דחיסה לקובץ MP4 (כ-1GB לשעה) לצפייה בכל מכשיר.

גיבוי ושימור הקבצים

 שמירה וגיבוי הקבצים על גבי כונן קשיח חיצוני או דיסק און קי או בארכיון דיגיטלי בענן.

תהליך אינקובציה בקלטות

במעבדת לינוף אנו מבצעים תהליכים ייחודים לשיפור האיכות של קלטות וידאו אנלוגיות. כך תוכלו לצפות בזיכרונות באיכות הגבוהה ביותר.

מה תרצו לקבל בחזרה

אנו מציעים לכם שלוש דרכים לצפות, לשתף ולשמר את הזיכרונות המשפחתיים שלכם. 

כונן קשיח חיצוני / דיסק און קי

הוסיפו להזמנה – החל מ39 ₪ (16GB).

DVD's בעיצוב אישי

הוסיפו להזמנה – החל מ25 ₪ לDVD.

ארכיון דיגיטלי בענן

 מיון וסידור ארכיון דיגיטלי בענן. לפרטים דברו איתנו.

המרת dVD למדיה דיגיטלית

מכשירי הdvd  והתקליטורים הביאו למהפכה בעולם אחסון הזיכרונות והחליפו את קלטות הווידאו ומכשירי הVCR. המהפכה פתחה אפשרויות שימוש נרחבות בתקליטי הדיוידי לצפייה וגיבוי סרטים ותמונות, ניגון שירים, הקלטת תכני וידיאו וגם למשחקי מחשב ותוכנות. אך כמו כל מכשיר חשמלי אחר גם מכשירי הדיוידי והתקליטורים עלולים להתקלקל והמידע עליהם עלול להימחק. השאלה היא האם משתלם לתקן את מכשיר הדיוידי? או לקנות מכשיר חדש?

נכון שהדיוידי הביא למהפכה ודחק את מכשירי הוידיאו הישנים והגדולים אך אם זאת אנחנו היום ב2018 והטכנולוגיה מזמן גם עשתה צעדים ענקיים לעבר הקידמה. למדיות הדיוידי ולמכשירים ישנם בעיות גדולות שעלולות למחוק את כל הזיכרונות היקרים שלכם.

 קרה לכם שהמכשיר לא מזהה את הדיסק?

הכנסתם את הדיסק לנגן הדיודי ואתם ממתינים כמה שניות, אך כלום לא קורה. המכשיר לא מגיב, או מציג הודעת שגיאה. כנראה שהעינית של המכשיר, שאחראית על זיהוי הדיסקים נפגמה. סביר להניח שנכנס אליה אבק או לכלוך והיא איבדה את יכולת התפקוד. אחד הפתרונות לבעיה זו הוא לנסות לנקות את העינית. אך במקרה ואינכם יודעים לעשות זאת עדיף לשלוח את המכשיר לתיקון שיעלה לכם לא מעט כסף דרך אגב.

ה DVD  שלכם תקול ומלא שריטות?  

קרה לכם שהכנסתם את הדיסק למכשיר והוא לא מנגן ? עם השנים הדיסקים שלכם צוברים המון שריטות וזו אחת הבעיות הנפוצות שגורמות לדיסק לא לנגן במכשיר. יש כל מני פתרונות ניקוי חובבניים שיכולים לעזור (תוכלו למצוא באינטרנט) כמו ניקוי במברשת שיניים או אלכוהול. אך במקרה והדיסק שלכם מכיל זיכרונות חשובים כדאי לפנות למעבדה מקצועית.

DVD זה כבר פסאה או יותר נכון כבר היסטוריה!

אז למה לטרוח בלתקן את הנגן והדיסקים במקום ללכת יד ביד עם הקדמה וליהנות מהזיכרונות היקרים שלכם בצורה הטובה ביותר? שוק הדיוידי כבר לאט לאט נעלם ובעתיד כבר לא תימצאו נגני דיוידי בהם תוכלו לנגן את הסרטים שלכם או לראות את התמונות שלכם. במחשב החדשים היום לא ניתן לנגן דיסקים, כיוון שחברות המחשבים כבר לא מייצרות כונני דיסקים.

ויותר גרוע אם עד כה שמרתם סרטים, תמונות, שירים וכו' בתקליטור דיוידי. אל תצפו שהמידע שם יישאר לנצח. כמו שהסברתי לכם לדיוידי בעיות רבות ויום אחד כאשר תנסו לנגן את סרט החתונה שלכם או לצפות בתמונות מהטיול לאירופה תגלו שהדיסק ריק או לא מנגן בכלל.

אז מה עושים? אנחנו שמחים ששאלתם

בצעו המרת דיוידי לקבצי מחשב ותהינו מחוויה נוסטלגית מדהימה תתרגשו שוב מזיכרונות העבר והכי חשוב, תשמחו את משפחתכם במתנה מיוחדת שתמשך גם לדור הבא!

איך עושים את זה? בקלי קלות

רכזו את הדיסקים שלכם בארגז והביאו אותם לחנות שלנו באבן גבירול בתל אביב, ניתן  גם במשלוח. במידה ואתם מתניידים ברכב יש לנו חנייה צמודה לחנות , הימנעו מעצירות ארוכות על מנת שהמדיות לא יתחממו ברכבכם.

בפוטו לינוף אנו נבצע תהליך המרת דיוידי לקובץ mp4 איכותי ומקצועי המלווה בצוות טכנאי וידיאו אשר ידאגו להמיר ולהחזיר לכם את הזיכרונות היקרים שלכם בפורמט דיגיטלי נגיש הניתן לצפייה נוחה ולעריכה. 

יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונחזור אליכם

גלילה לראש העמוד

נשמע מעניין?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם