fbpx

נשמע מעניין?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

המרת DVD לקובץ MP4

הדיוידי הייתה פריצת דרך בתחום שימור מידע דיגיטלי בשנות ה-90 אך עם זאת למדיות הדיוידי בעיות רבות. 

קרה לכם שהדיוידי שלכם הפסיק לנגן? 

בגלל שהדיוידי חשוף הוא נפגם בקלות על ידי שריטות וחום. ובכל מקרה נגני הדיוידי כבר כמעט ולא נמכרים ואפילו במחשבים החדשים אין כונן תקליטורים.

לכן הגיע הזמן להפוך את תקליטורי הדיוידי שלכם לקבצי מחשב איכותיים ולשמור על הזיכרונות שלכם בצורה נכונה! 

הדרך הפשוטה ביותר לשמור על המורשת שלכם

כל כך פשוט ומשמעותי, הדבר הכי חשוב שאתה יכול לעשות למען המשפחה שלך בשלושה שלבים פשוטים 

1. ארזו את הזיכרונות

רכזו את החומרים האנלוגיים שלכם בארגז והביאו אותם אלינו למעבדה או במשלוח.

2. המרה לקבצים

אנו נמיר את המדיות האנלוגיות לקבציי מחשב בתהליך המרה מקצועי ובטוח.

3. שמחה והתרגשות

 תכינו ממחטות! תתרגשו, תשחררו ובעיקר תהינו מחוויה נוסטלגית מהסרטים.

איך אנחנו עושים את זה?

 • בדיקה וניקוי המדיות:
  המדיות הן בנות יותר מ-15 שנה ולכן נפגמו עם הזמן, ברוב המקרים נדרש טיפול וניקוי בחומרי ניקוי מיוחדים.
 • דגימה לקובץ דיגיטלי ללא דחיסה:
  המרת הקלטות דרך מכשור מקצועי של חברת Sony לקבציי AVI UN-COMPRESSED. קובץ זה הוא בנפח של כ-13 GB לשעת הקלטה המשמש בעיקר לגיבוי ועריכה.
 • יצירת קובץ דחוס לצפייה:
  המרת קובץ AVI לקובץ מסוג MP4 דחוס כ-1 GB לשעת הקלטה. קובץ זה משמש לצפייה במחשב ובטלויזיה.
 • גיבוי ושימור הקבצים:
  שמירה וגיבוי הקבצים על כונן קשיח חיצוני או דיסק און קי. ניתן לרכוש או להביא מהבית בהתאם לנפח הקבצים.

סוגי קלטות וידאו

VHS
Digital 8
Hi8
VHSC
Video 8
MiniDV
Betamax
DVD
MicroMV
VHS
VHSC
Video 8
Digital 8
Hi8
MiniDV
MicroMV
Betamax
DVD

המרת DVD לקבצי מחשב MP4

מכשירי הdvd  והתקליטורים הביאו למהפכה בעולם אחסון הזיכרונות והחליפו את קלטות הווידאו ומכשירי הVCR. המהפכה פתחה אפשרויות שימוש נרחבות בתקליטי הדיוידי לצפייה וגיבוי סרטים ותמונות, ניגון שירים, הקלטת תכני וידיאו וגם למשחקי מחשב ותוכנות. אך כמו כל מכשיר חשמלי אחר גם מכשירי הדיוידי והתקליטורים עלולים להתקלקל והמידע עליהם עלול להימחק. השאלה היא האם משתלם לתקן את מכשיר הדיוידי? או לקנות מכשיר חדש?

נכון שהדיוידי הביא למהפכה ודחק את מכשירי הוידיאו הישנים והגדולים אך אם זאת אנחנו היום ב2018 והטכנולוגיה מזמן גם עשתה צעדים ענקיים לעבר הקידמה. למדיות הדיוידי ולמכשירים ישנם בעיות גדולות שעלולות למחוק את כל הזיכרונות היקרים שלכם.

 קרה לכם שהמכשיר לא מזהה את הדיסק?

הכנסתם את הדיסק לנגן הדיודי ואתם ממתינים כמה שניות, אך כלום לא קורה. המכשיר לא מגיב, או מציג הודעת שגיאה. כנראה שהעינית של המכשיר, שאחראית על זיהוי הדיסקים נפגמה. סביר להניח שנכנס אליה אבק או לכלוך והיא איבדה את יכולת התפקוד. אחד הפתרונות לבעיה זו הוא לנסות לנקות את העינית. אך במקרה ואינכם יודעים לעשות זאת עדיף לשלוח את המכשיר לתיקון שיעלה לכם לא מעט כסף דרך אגב.

ה DVD  שלכם תקול ומלא שריטות?  

קרה לכם שהכנסתם את הדיסק למכשיר והוא לא מנגן ? עם השנים הדיסקים שלכם צוברים המון שריטות וזו אחת הבעיות הנפוצות שגורמות לדיסק לא לנגן במכשיר. יש כל מני פתרונות ניקוי חובבניים שיכולים לעזור (תוכלו למצוא באינטרנט) כמו ניקוי במברשת שיניים או אלכוהול. אך במקרה והדיסק שלכם מכיל זיכרונות חשובים כדאי לפנות למעבדה מקצועית.

DVD זה כבר פסאה או יותר נכון כבר היסטוריה!

אז למה לטרוח בלתקן את הנגן והדיסקים במקום ללכת יד ביד עם הקדמה וליהנות מהזיכרונות היקרים שלכם בצורה הטובה ביותר? שוק הדיוידי כבר לאט לאט נעלם ובעתיד כבר לא תימצאו נגני דיוידי בהם תוכלו לנגן את הסרטים שלכם או לראות את התמונות שלכם. במחשב החדשים היום לא ניתן לנגן דיסקים, כיוון שחברות המחשבים כבר לא מייצרות כונני דיסקים.

ויותר גרוע אם עד כה שמרתם סרטים, תמונות, שירים וכו' בתקליטור דיוידי. אל תצפו שהמידע שם יישאר לנצח. כמו שהסברתי לכם לדיוידי בעיות רבות ויום אחד כאשר תנסו לנגן את סרט החתונה שלכם או לצפות בתמונות מהטיול לאירופה תגלו שהדיסק ריק או לא מנגן בכלל.

אז מה עושים? אנחנו שמחים ששאלתם

בצעו המרת דיוידי לקבצי מחשב ותהינו מחוויה נוסטלגית מדהימה תתרגשו שוב מזיכרונות העבר והכי חשוב, תשמחו את משפחתכם במתנה מיוחדת שתמשך גם לדור הבא!

איך עושים את זה? בקלי קלות

רכזו את הדיסקים שלכם בארגז והביאו אותם לחנות שלנו באבן גבירול בתל אביב, ניתן  גם במשלוח. במידה ואתם מתניידים ברכב יש לנו חנייה צמודה לחנות , הימנעו מעצירות ארוכות על מנת שהמדיות לא יתחממו ברכבכם.

בפוטו לינוף אנו נבצע תהליך המרת דיוידי לקובץ mp4 איכותי ומקצועי המלווה בצוות טכנאי וידיאו אשר ידאגו להמיר ולהחזיר לכם את הזיכרונות היקרים שלכם בפורמט דיגיטלי נגיש הניתן לצפייה נוחה ולעריכה. 

אנו ממירים את כל הפורמטים הקיימים: VHS ,VHSC ,Hi8 ,Video 8 ,Digital 8 ,MiniDV ,MicroMV ,Betamax ,DVD ועוד. 

אנו ממירים גם פורמטים מקצועיים כמו Betacam ,Betacam SP ,Betacam SX ,Digital Betacam ,DVCAM ,DVCAMPRO , HDCAM ,HDCAM SR ,MPEG IMX ,UMATIC , Open Reel ועוד.

עשרות שנים של עבודה עם ארכיונים, ערוצי טלוויזיה ומוסדות ממשלתיים

יש לכם שאלות? מלאו פרטים ונחזור אליכם

גלילה לראש העמוד

נשמע מעניין?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם