נשמע מעניין?

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

המרת קלטות וידיאו VHS לקבצים דיגיטליים

זוכרים את קלטות הוידאו הישנות שלכם? מתי הייתה הפעם האחרונה שצפית בהם?

אם אתם עדיין מחזיקים בקלטות וידיאו ביתיות משנות ה-80 וה-90 סביר להניח שהן קלטות VHS. כנראה שעבר הרבה מאוד זמן מאז שצפיתם בהם בפעם האחרונה וככל שהזמן עובר הזיכרונות של משפחתכם עלולים להימחק!

עכשיו זה הזמן להציל את המורשת היקרה שלכם! 

תהליך ההמרה

כל כך פשוט ומשמעותי, הדבר הכי חשוב שאתה יכול לעשות למען המשפחה שלך בשלושה שלבים פשוטים 

ארזו את הזיכרונות

רכזו את החומרים האנלוגיים שלכם בארגז והביאו אותם אלינו לחנות או במשלוח.

המרה מקצועית לקבצים

אנו נמיר את המדיות האנלוגיות לקבציי מחשב בתהליך המרה מקצועי ובטוח.

שמחה והתרגשות

 תכינו ממחטות! תתרגשו, תשחררו ובעיקר תהינו מחוויה נוסטלגית מהסרטים.

המרת קלטות וידיאו VHS למדיה דיגיטלית

אתמול חגגתי  30 שנות נישואין עם אשתי אז חשבנו לצפות בקלטת הוידיאו של החתונה שלנו מ1997.

 “אוי אבל איך נצפה בה?”  שאלה אשתי    

“במכשיר וידיאו ביתי ” עניתי

כנראה שלזוג המאושר יהיו סיכויים קלושים למצוא מכשיר וידיאו והאם בכלל הקלטת שלהם תקינה אחרי שנים רבות ? שאלה טובה !

זוכרים את קלטות הוידאו הישנות שלכם? מתי הייתה הפעם האחרונה שצפית בהם?

כנראה שעבר הרבה מאוד זמן וככל שהזמן עובר כל הזיכרונות של משפחתכם נמחקים! אם אתם עדיין מחזיקים בקלטות וידיאו ביתיות משנות ה-80 וה-90 סביר להניח שהן קלטות VHS (ראשי תיבות: Video Home System, “מערכת וידאו ביתית”) , הפורמט הסטנדרטי המוביל בעידן צילום הוידאו. ממדי קלטת ה-VHS הם  103*25 *187  מילימטרים , רוחב הסרט הוא 12.7 מ”מ, ואורכו המרבי הוא 430 מטר.

החדשנות בשימוש במצלמות וידיאו והצפייה הנוחה בקלטות ה-VHS במכשירי הוידאו הביתיים הובילה לשליטה של פורמט ה-VHS  בשוק ול”ניצחון” על פורמטים מתחרים כמו ה- Betamax .

לא לציטוט , השמועות אומרות שחברת סוני שהוציא את פורמט ה-Betamax  סירבה לשוק הסרטים הכחולים להשתמש בפורמט לשימוש מסחרי.  חברת JVC  שפיתחה את פורמט ה-VHS  אפשרה את השימוש בפורמט לשוק זה וכך הפך הפורמט לפופולארי יותר. 

כך הפך ה-VHS לסטנדרט הנפוץ בעולם להקלטה וצפייה של וידאו ביתי , כמעט לכל משפחה היה מכשיר וידיאו בבית עם אוסף גדול של קלטות.

השליטה של ה-VHS בשוק הווידאו הביתי נמשכה מסוף שנות ה-70 של המאה ה-20 ועד לתחילת המאה ה-21, שאז דחקו ה-DVD וטכנולוגיות דיגיטליות אחרות את רגליו.

נכון שפעם חשבתם ” יום אחד אני אצפה בקלטות האלה ” כנראה שלא עשיתם את זה. היום מכשירי הוידאו הביתיים כבר יצאו ממדפי החנויות , צפייה בקלטות הוידיאו במכשיר וידיאו ישן יגרום נזק לסרט המגנטי. עם השנים מתחילות תופעות התיישנות בקלטות VHS, כמו פגיעה באמולסיה והצבעים, גידול עובש על הסרט ועוד. תופעות אלה גורמות לאיבוד המידע על הסרט ומהווה סכנה של מחיקת הזיכרונות המשפחתיים שלכם.

ברגע זה קלטות החתונה או הבר מצווה שלכם , הטיול המשפחתי שלכם לאירופה , מסיבת הפיג’מות או מופע סיום בית ספר שלכם לאט לאט נמחקות.

אז מה עושים? אנחנו שמחים ששאלתם

בצעו המרת קלטות וידאו למדיה דיגיטלית ותהינו מחוויה נוסטלגית מדהימה תתרגשו שוב מזיכרונות העבר והכי חשוב, תשמחו את משפחתכם במתנה מיוחדת שתמשך גם לדור הבא!

איך עושים את זה? בקלי קלות

רכזו את הקלטות וידיאו שלכם בארגז והביאו אותם לחנות שלנו באבן גבירול בתל אביב, ניתן  גם במשלוח. במידה ואתם מתניידים ברכב יש לנו חנייה צמודה לחנות , הימנעו מעצירות ארוכות על מנת שהמדיות לא יתחממו ברכבכם.

בפוטו לינוף אנו נבצע תהליך המרת קלטות וידיאו איכותי ומקצועי המלווה בצוות טכנאי וידיאו אשר ידאגו להמיר ולהחזיר לכם את הזיכרונות היקרים שלכם בפורמט דיגיטלי נגיש הניתן לצפייה נוחה ולעריכה. 

אנו ממירים את כל הפורמטים הקיימים: VHS ,VHSC ,Hi8 ,Video 8 ,Digital 8 ,MiniDV ,MicroMV ,Betamax ,DVD ועוד. 

אנו ממירים גם פורמטים מקצועיים כמו Betacam ,Betacam SP ,Betacam SX ,Digital Betacam ,DVCAM ,DVCAMPRO , HDCAM ,HDCAM SR ,MPEG IMX ,UMATIC , Open Reel ועוד.

אנא מלא את פרטיך בטופס ונחזור אלייך
גלילה לראש העמוד